Tělové a Turbo svíce

Tělové svíce - jsou vlastnoručně vyrobené duté žluté trubičky o rozměru 1x23cm, Turbo svíce 1,5x25cm, složené z přírodních materiálů, včelího vosku, obohacené o kurkumu, která je známá svými protizánětlivými účinky.

Na co lze svíce použít?

- detoxikaci organismu,  aplikace do pupíku

- různé bolesti, migrény

- akutní a chronické záněty - myomy, cysty

- ledvinové a žlučové kameny

- potíže s klouby (artrózy...)

- stres a psychické potíže

- čištění a rozproudění energie v čakrách

- a jiné (např. Turbo svíci lze použít na očistu prostor)

Svíce lze aplikovat na bolestivé místo na těle nebo na reflexní body na ruce, na noze.

Jaký je princip působení?

Svíce využívá svého komínového efektu. Podtlakem, který vznikne při hoření a přiložení svíce přes ubrousek na bolestivé místo na těle, dokáže svíce z těla vytáhnout nečistoty (bakterie, viry, hematomy, cysty, myomy, otoky) , uvolnit tak zablokovanou energii a spustit samoléčebný proces. Turbo svíce působí více do hloubky a do stran. 1 Turbo svíce nahrazuje použití 2-3 tělových svící.

Jak svíci použít?

Připravte si svíci, papírový ubrousek, kelímek s vodou, zápalky (zapalovač).Na bolestivé místo, kde budete svíci vypalovat, položte ubrousek. Svíci na jednom konci zapalte a druhý konec svíce položte na ubrousek na bolestivé místo. Svíce bude hořet zhruba 10 minut. Pozitivními myšlenkami můžete podpořit celý proces. Svíci vždy vypalujte pouze do příjemného pocitu.

Na závěr si nechejte dostatečný zbytek svíce, který uchopte a uhaste ho v připraveném kelímku  s vodou. Svíci můžete po uhašení rozbalit a diagnosticky zjistit vypálený obsah svíce.

Jaká je opakovatelnost používání svící?

Vždy dle rozsahu, typu potíží a dle diagnostiky obsahu již vypálené svíce. Maximálně se doporučuje 3 svíce na jedno místo za den. U Turba svíce 2 svíce na jedno místo za den. Na žádost mohu individuálně vytestovat místo nejvhodnějšího použití svící a počet aplikací za den.

Na jakých místech svíce neaplikovat?

- na otevřené rány, na sliznice ( ústa, genitálie, oko)

- na oblast srdce - na levou stranu těla

- ne přímo do středu problému - ekzém, bradavice

- těhotným do oblasti břicha

- při alergii na včelí produkty

- při zánětu ucha - neaplikovat přímo do ušního otvoru, ale na místo před nebo za uchem

- při zvýšené teplotě

- na temeno hlavy ( 7. čakra)